Kedi Maması Öneri

iegny

merhaba. öncesinde bozita geyik etli kisir mama kullandim 10kg. şimdi tavşanlı brit care kisir mama kullanıyorum ve bitmesine çok az kaldı. fakat fiyatlar uçuşa geçmiş. brit care mamayı 11.11 indirimlerinde hep-si-buradadan 300tl civarı bir fiyata almistim kuponla simdi 550tl olmuş. bozitayi 10kgsini 400tlye almistim simdi bulunamıyor ya da 800-1000tl. gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum. bu mamalardan kötü mamalara geçmek de istemiyorum en azindan orta halli duzgun icinde gercek et olan mamalar önerebilir misiniz? nutri feline'i gördüm, golosiyi biliyorum. başka öneri var mı?

11 CEVAP

Sezgek

açıkçası yazdığınız mamalar zaten bence orta segment mamalar arsında f/p olarak en uygun ürünler ne yazık ki mama fiyatları inanılmaz artmış durumda fiyatı düşerseniz bu kalite bir mama bulmak zorlaşıyor bu platformda exclusion çok fazla öneriliyor fiyatı uygun diye ama yine de brit care ve bozitanın daha iyi içeriği olduğu söyleniyor benim bildiklerim bunlar başka bilenler varsa yazsınlar rotasyon için bize de örnek olur

Gizem8822

En azından kedi köpek mamalarındaki KDV ti almasalarda fiyatlar biraz makul seviyeye inse. Kedi köpek beslemek lüks olarak görülmese. Çok şey istediğimi düşünmüyorum oysaki

eneskolon

Bende aynı dertten muzdarip güzelim bozitayı 900 tl yapmışlar içeriği güzeldi iyi geliyordu kedilerede fakat yapacak bir şey yok eğer 150 TL eklemek sizi yormayacaksa britten devam etmenizi öneririm çünkü daha düşük segmenttrki mamalarda tahıl olmaya başlıyor uzun süreçte daha fazla veteriner masrafı olarak çıkar

teddybal

Sanabelle'de (taze et ve ciğer) ve Exclusion'da (kurutulmuş et) da gerçek et bulunuyor, fiyatları Bozita'yla başa baştı eskiden ama şu an nasıl durum bilemiyorum, bir bakın isterseniz.

teddybal

Şimdi aklıma geldi, Profine ve Brit premium'da da et vardı. Bunlar da uygun fiyatlı idi.

Bende exclusion dan sonra bozita aldim simdi fiyatlar yüzünden felicia kısır somonlu alicam 12 kg indirimde 450 civarına bulursam tabi. Başka uygun fiyatlı mama bulan olursa bana da önersin lütfen surekli araştır araştır bir yere varamıyorum

bademthecatt

Brit premium veya golosi alabilirsiniz sanabelle fiyatlarıda son zamanda çok arttı bilgilendirmek amacıyla söylüyorum mama fiyatlarına dahada zam gelicek gibi bir söylenti var haberiniz olsun

Warriorsans

Brit preminium, golosi, obivan selection, brit hariç bu iki markayı denedik memnun kaldık uygun fiyatlı olarak tavsiye ederim. Birde matisse vardı ama fiyatı nasıl hatırlamıyorum fiyat performanstı eskiden.

Palyaco

Orta segment pronatura felicia myfood prochoice bunlar orta segmentte iyi mamalar içlerinde değerleri bakımından pronatura sağlıklı fosfor dusuk magnezyum ideal sodyum iyi

iegny

peki nutri feline hakkında ne düşünüyorsunuz? kısır kedi maması için

Oqrenerde06

golosi alınabilir uygun fiyatlı herşeyin fiyatı uçmuş malesef :(