My Food Kedi Maması

MunevverOzturk

İlk defa goruyorum %40 et varmis icinde kullanan var mi iyi mi sizce bilemedim denesem mi

5 CEVAP

Oqrenerde06

bende arada rastlıyorum da çok yaygın olmadığı için çok güvenemiyorum malesef ama içerik güzel gözüküyor.

Palyaco

Kuzulu seçeneği denedim çok iyi paketi açar açmaz verdim yedi değerleri cok iyi sodyum ve magnezyum dusuk kisir olanida guzel onun degerleride guzel

Palyaco

Hermos firması üretiyor herkesin bilgisine mystic in ustu bir mama

MunevverOzturk

Aynen icerik güzel görününce sormak istedim bende kullanan varsa yardımcı olabilir belki

simbakedi

türk markalarına güvenilmez