Nutri Feline Kısır Mama

iegny

Nutrinin kısır mamasını almayı düşünüyorum fakat son kullanma tarihi için eylül 2022 diyor satıcı sorun olur mu bilemedim. aynı zamanda içeriği hakkında da danışmak istedim.

Kümes Hayvanları Proteini (Kurutulmuş)
Taze Kümes Hayvanları Eti %16
Patates Nişastası
Patates (Kurutulmuş)
Taze Somon %5
Hidrolize Protein
Karaciğer Unu
Taze Karaciğer %3,5
Kurutulmuş Pancar Küspesi
Bezelye Lifi
Selüloz Lifleri
Somon Yağı
Keten Tohumu
Hayvansal Yağ (Kurutulmuş)
Balık Unu
Tam Yumurta (Kurutulmuş) %0,5
Bezelye (Kurutulmuş)
Maya (Kurutulmuş) %0,1
Mannanoligosakkaritler ( Beta-Glukanlar dahil)
Kalsiyum Karbonat
Potasyum Klorür
Kızılcık (Kurutulmuş) %0,1
Yaban Mersini (Kurutulmuş) %0,1
Yeşil Dudaklı Midye Özü
Nergis Çiçeği (Kurutulmuş)
Hindiba (Kurutulmuş)
Yuka Çiçeği (Kurutulmuş)

7 CEVAP

iegny

:( kimse cevap vermemis

Sezgek

Burda petlebi birkaç kişiye göndermiş memnun kalan da var fiyatına göre içeriğini beğenmeyen de içeriği net yazılmayan mamalarda genelde hayvan artıkları vs kullanılabiliyor kümes hayvanları proteinleri denildiğinde çok ney bir içerik olmamış oluyor ama onun dışında iyi gibi duruyor içeriği ben kızıma yaş mamasını almıştım kızım seçici bir kedi değildir beğenmese bile açıkınca yer ağzına sürmedi yaş mamasını inatla bekledim açılınca yer diye ama yok sürmedi ağzına bir de yaş mamasında kılçık bulmuştum ben kuru mamasını hiç denemedim

iegny

yaş mamasını çok seviyor benim kedim. kuru mamasında da açıkcası kalitesine güveniyorum fakat sktsi beni korkutuyor. eylül 2022. 10kglik mama o zamana kadar biter mi? kedim 7kg ve fazla da yiyor fakat azaltıyoruz biz. hani sktsi geçerse yine de kullanılabilir mi? bu tarz yazılar da gördüm.

Palyaco

Nutri kisir mama fena deyil taze somon ve ciğer var mama siyah ve yıldız şeklinde royal kitten ile aynı mama tanesi

iegny

indirimde tek kalmıştı ztn. satilmis maalesef. nutri de alamıyoruz 😢 simdilik hala 1 aylik daha brit care mamamiz var 1ay icinde umarim bir indirim vs yakalayabilirim😢

Sezgek

Ben son kullanma tarihi geçmiş bir şeyi açıkçası yavruma vermezdim veren varsa bilmiyorum ama ben vermem o yüzden bu konuda bir şey diyemeyeceğim

Sezgek

İnşlh mama fiyatları uçtu gerçkten hatta kum fiyatları mamayı da katladı naapıcaz bilmiyorum