Evde Yaş Mama

Raubeyaz

Merhaba evde köpeklere yapılabilecek (tavuk içeriği olmadan) yaş mama ve ya mama olarak verilebilecek öneriniz var mı?

4 CEVAP

Patates havuç balkabağı gibi şeyler püre haline getirip verebilirsiniz

bademthecatt

Yağsız tuzsuz balık haşlayıp verebilirsiniz. şöyle bir tarifte görmüştüm denemedim biraz balık alabalık,istavrit olabilir 3 sap brokoli biraz suyla haşlayıp haşlandıktan sonra kılçıklarını temizleyip çatalla ezip verebilirsiniz tercihe göre içine biraz zeytinyağıda eklenebilir

Gimlihanim

Petchef kitabını almış mıydınız? Köpekler için güzel tarifler var. Dilediğiniz gibi yapabilirsiniz yaş mamalarınızı.

Raubeyaz

Tavuğa alerjisi olduğu için yaş mama vermeye korkuyoruz içeriği kuzu etli bile olsa tavuk yağsı suyu oluyor çoğunun içinde
Tavsiye için teşekkür ederim :)