Özel Vet Kliniklerinde Çip Taktıranlar Ne Kadara Taktırdınız?

Özel vet kliniklerinde çip taktıranlar ne kadara taktırdınız?

8 CEVAP

Tugbasszz

Ben bugün veterinerime sordum kendileri 150 tl ye yapıyorlarmış. Ankaradayım

bademthecatt

Genelde 140-200 tl arası oluyor

Teşekkür ederim

Buketdur

200 taktırdım bende 150çip 50 de karne parası İstanbul’da

Ebrar00

Çip taktırmak zorunlu mu bu aralar çok karşıma çıkmaya başladı

Ebrar00

Çip taktırmak zorunlu mu bu aralar çok karşıma çıkmaya başladı

Ebrar00

Çip taktırmak zorunlu mu bu aralar çok karşıma çıkmaya başladı

Bu yılın sonuna kadar taktırmak lazım. Zorunlu hale geldi evet.