Böbrek Sağlığı İçin Mama Önerisi

Linbonrick

Kısırlaştırılmış erkek kedi için böbrek sağlığını koruyucu tarzda mama tavsiyesi alabilir miyim

3 CEVAP

eneskolon

Böbrek sorunu yoksa bu tarz özel üretilmiş mamalar kullanmanıza gerek yok her gün yaş mamaya su ekleyip verip kedi çorbasıyla felan takviye yaparsanız böbreklerini korumuş olursunuz her gün kuru mama yemesin sadece

beyzathemoc1

Böbrek değerleri normalse gerek yok tam kan biyokimya yaptırın sorun varsa hills k/d mama ve renafelin öneririm

Linbonrick

Tşkler