Nd Ocean Mama Orjinalligi

********dan nd ocean kısırlaştırılmış ringa balıkli ve portakalı kedi maması aldım ama orjinal olup olmadığını nerden anlayabilirim? Kullananlar cevapliyabilir mi cırtli paket mi geliyor cırtsız mi bize gelen cırtsız mama yardımcı olursanız çok mutlu olurum 💫

1 CEVAP

bademthecatt

Mama paketinin üzerindeki lot numarasını farminaya mail atarsanız kontrol ediyorlar bana yolladıkları mesajı buraya kopyalıyorum.
Merhaba,

Öncelikle bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

İzlenebilirlik sistemi üzerinden ürün kaydının sorgulanabilmesi için;
-Ürünün temin edildiği satış noktası bilgisi,
-Ürün ambalaj görseli (ürün adı ve kilogram bilgisinin anlaşılacağı şekilde, tam boy olarak),
-Son kullanma tarihi/lot numarası bilgisinin yer aldığı alanın görseli,
-Paket açılmışsa mama tanesi görsellerini [email protected] adresi üzerinden paylaşmanızı rica ederiz.