Lif Oranı Yüksek Mama

cicek67

Merhaba, lif oranı yüksek kedi maması arıyoruz. Şu an hills’in görseldeki mamasını kullanıyoruz veteriner önerisiyle. Ama çok pahalıya geliyor iki kedimiz var. Daha uygununu bulabilir miyiz. Öneriniz var mı

3 CEVAP

bademthecatt

Klinik mamaları genelde pahalı oluyorlar hills bir tık daha pahalı virbac,proplan veya royal canin gastroyada bakabilirsiniz kabızlık veya ishal için kullanıyorsanız bir süre daha kullanıp sorununuz geçtikten sonra diğer mamalara geçmenizi öneririm

cicek67

Virbac kısırlaştırılmış kullanıyorduk, kedilerimizin birinde kabızlık sorunu oluştu bu mamayı önerdiler. Diğer önerdiklerinize bakacağım şimdi, teşekkürler:)

bademthecatt

Gastrointestinal olsun söylediklerimde hills daha pahalı belki diğerleri biraz daha uygundur klinikte😊 rica ederim🌸