Kedim Halsiz Ve 2 Gündür Kusuyor

buseaa

Kedim bu ara sık sık yaş mama yedi normalde ben alırdım ama bu defa farklı farklı markalardan yedi 2 gün öncesinde sürekli aldığım yaş mamayı verdiğimde yarısını yemedi dünden beride 2 3 kez kustu kustuktan sonra rahatlıyor eski haline dönüyor sonra tekrar köşesine çekilip halsizliğe devam ediyor korkmalı mıyım daha önce yaşayan oldu mu ne yapacağımı bilmiyorum

3 CEVAP

Heratiko

Kusma devam ediyorsa veterinere götürmenizi tavsiye ederim. Sorun sadece mama kaynaklı olmayabilir.

aslihan_e

Aşıları tam mı? Dışarı çıkışı var mı? Kakasında anormallik var mı? En son ne zaman iç parazit tedavisi gördü? Başka kediyle teması oldu mu?

bademthecatt

Halsizlikte varsa mutlaka muayene ettirin