Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Kedim sürekli tepemde uyuyor, niye yanımda değil de üstüme çıkıyor?

Preisner
Preisner

103118


Ben yatağa geçtiğimde ya da koltuğa uzanarak kitap okuduğumda, film izlediğimde gelip üstüme çıkıyor. Saatlerce üstümde duruyor. Gece yatarken de gelip sırtımda uzanıyor. Koynuma gelsin istiyorum, göğsümde uyusun ya da battaniyenin altına girsin istiyorum ama kaçıyor o zaman da. Sürekli üzerimde olunca da olmuyor ben kıpırdayınca kaçıyor. Bi nedeni olabilir mi?


11 Cevap

outlaw
outlaw

2813


özel bir sebebi olduğunu sanmıyorum açıkçası, tahmin etmesi zor ama bence canı orada yatmak istiyor sadece


umut61
umut61

2874


Kediler kendini nerede rahat ve sıcak hissederse orada durur veya uyur. Benim kedim Badem başımın üzerine yastıkta boylu boyunca uzanır. Yanımda asla yatmaz, istesem de bunu başaramam. Diğer kedim fındık ise ben nasıl istersem öyle yatıyor. Koynumda kollarımın arasında yorganın altında. Yeter ki sıcak bir yer olsun derdinde. Şunu lütfen aklınızdan çıkarmayın, hiçbir zaman bir kediye sahip olduğunuzu düşünmeyin. O size sahiptir ve o nasıl isterse her şey öyle olmak zorundadır.


murooman
murooman

1809


Umut beye katılıyorum, siz ne komut verdiğinizde eğer işine geliyorsa cevap verir:) Benim kedim de beni yatarken görmesin hemen koynuma girer, sarılmaktan çok hoşlanır.


Preisner
Preisner

103118


tamam çok teşekkür ederim hepinize.


DuyguveMikrop
DuyguveMikrop

2032


Benim kedim ufakken saclarimin arasinda kaybolup uyurdu... biraz büyüdükten sonra öteki odaya gidip yatmaya basladi... bayadirda ayagimin ustunde uyuyor.. bazende yorganin icinde girip ayagimin yanina yatiyor... keyfine göre, hava durumuna göre degisiyor sanirim :D


Rammer
Rammer

1974


keyfe keder yatıyorlar :)


dsatine
dsatine

762


Kedilerin tuhaf yerlerde rahat ettikleri birer gerçek. Ancak şöyle de bir durum var ki; insanın morali bozuksa, sıkıntılıysa vs. uyurken belli bir bölgede yatarlar. Biraz düzelin, o gece yatmaz orada mesela. Böyle bir durum gözlemlediniz mi bilmiyorum.


edanursomerli
edanursomerli

19


valla bnm kedim TOMBİŞ çok akıllı hep yanımda uyuyor :)


edanursomerli
edanursomerli

19


ve sizin kediniz bnce rahat yer istediği için öyle yapıyo


zeyulush
zeyulush

1635


bence de kedini rahat ettiği yer orası olduğu sanıyor ve orada uyuyor ama buyuyunce hep orada yatamayacağı icin kendine baska yer arar yani zamanla gecer merak etmeyin :DDD


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
8054 Görüntüleme
11 Cevap
1 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor