Kedi Doğum Yaptıktan Sonra

kimyonesra

merhaba, mahallede baktığımız bir kedi vardı. önceden yanına yaklaştığımda da kaçardı ama mamasını koyup gittiğimden sonra gelir yerdi. hamileydi doğum yaptı sanırım çünkü uzun bir süre bulamadım onu yoktu etrafta. az önce gördüm kuyruğu ve popo kısmı yaralanmış gibi ve çok korkuyor. mamasını koydum gittim baktım yiyecek mi diye, ona da yanaşmadı saklandı. ne olmuş olabilir onu böyle görünce çok üzüldüm

1 CEVAP

BiciriginAnnesi

Yavrularını saklamaya çalıştığı yerde
Erkek kedilerin saldırısına uğramış olabilir çoğu erkek kedi de yavruları boğma durumları oluyor yavrularını korumak amacıyla da anneye de saldırmış olabilirler

Siz takip edin yavrulari nere de bir bakın annenin durumu da ciddi ise kanaması vs varsa ya belediye ile görüşme sağlayın ya da veterinere götürün ben yardımcı olurum bakarım anne ve yavrularını da derseniz elinizden geleni yapın .