Gün İçinde Kedilerinizi Görmek İçin Kullandığınız Kamera?

Gün içinde kedilerinizi görmek için kullandığınız kamera hangisi ve memnun musunuz?

8 CEVAP

Ben kullananlardan yorum istiyorum zaten.

cat_expert

Hiç öyle bir şeye ihtiyaç duymadım, kullanmıyorum.

Sezgek

bende xiaomi marka almayı düşünüyorum açıkçası harekete duyarlı bir sistemi var kullanan varsa ben de duymak isterim yorumlarını

6_zeytin

Suzionline ve yanlış hatırlamıyorsam portibon bunun hakkında başlık açmıştı ınstagramdan bakabilirsiniz

Sezgek, ben de xiaomi düşündüm ama bakalım araştırıyorum. Sanırım genel olarak herkes memnun xiaomi'den. Bazen aktüel marketlere bebek kameraları da geliyor hem de baya uygun fiyata ama ne kadar iyi olur, ne kadar dayanır bilemiyorum tabi.

zeynandkekik

Merhaba, ben de xioami 360 derece kamera kullanıyorum. Sd kart da takabiliyorsunuz. Gece görüşü de harika. Öneririm.

6_zeytin, çok teşekkürler bakacağım.

meov

alfred camera diye bir uygulama buldum. kullanmadığınız bir telefon lazım, kullanmadığınız telefona uygulamayı yükleyip güzel bir yere yerleştirince, uzaktan yeni telefonunuzdan izliyormuşsunuz.
ben yeni telefon almak için bekliyorum. eskisine uygulamayı yükleyip izleyecem diye plan yaptım.
benden önce deneyen olursa yazsın.