Bu Mamayı Kullananların Yorumu? Hills

Pisiuuu

Anket

Güzel faydalı
(5 oy)
Kötü
(6 oy)
Toplam (11 oy)

1 yaşında ki erkek chinchilla kedim için yeni mamaya geçmek istiyorum. Bu mamayı kullanan öneren ya da memnun kalmayan var mı?

Lütfen deneyimlerinizi paylaşın.

7 CEVAP

Palyaco

Tek kötü tarafı glutenli olması hils

bademthecatt

Hillsin sadece veteriner serisi hastalıklara özel mamaları başarılı onun dışındakilerde içeriğe baktığımızda et bile yok ben kullanmadım kullanmamda

gece18

Rotasyonlu mamalara eklenebilir yinede ama uzun kullanımda önermem. İçerik olarak faydalı olduğunu söyleyemem.

gece18

Hills güzel bir mama bana göre kedim severek tüketti. Hem tuna balıklı hem gastro mamasını tükettik. Tek eksisi dışkıyı çok kokutuyor. Temizlemek zindan gibi oluyordu.

Heratiko

Hills kitten kullanmıştım veteriner önerisi ile fakat bırak gelişimine yardımcı olmayı hiç sevmedi bile. İçeriği de hiç iyi değil et bile yok. Proplan bile daha iyi kalır yanında

pablopicasso

Biz gastro mamasını kullanıyoruz

Quinttet

Hills kullanan kedilerin ağızlarının ve dışkılarının kötü koktuğunu okumuştum. İçerik olarak bence güzel bir mama değil. Benzer içerikle daha ucuz mamalar var. Örneğin Matisse