Diş Değişim Sürecimiz

Siyamask

Kedim 6.5 aylık ve geçen haftadan beri aralıklarla diş düşürüyoruz. Az evvelde buldum. Sorum şu ki diş etleri bir tık daha kızarık🤷‍♀️ Normal bir süreç olduğunu düşünüyorum ama aynı süreci yaşayanlarda bilgilendirirse mutlu olurum 🍀

5 CEVAP

Gimlihanim

Dişlerde bir miktar kızarıklık, ağız kokusu, bazen iştahsızlık olabiliyordu bizde de. 1 yaşına kadar devam edebilir. Bu süreçte biz crystalin sıkıyorduk ağzına her gün. Veterinerimiz önermişti.

Willy-Wonka

Kızarıklık, mama yiyememe, huysuzluk oluyor haliyle. Ben de 2-3 dişini yerden buldum hep biraz onlar ve sizin için sıkıntılı geçebilir ama hızlı geçiyor süreç :)

Siyamask

Benim annelik duyguları tavan 😍
Geçen haftaya göre daha iyiyiz. Crystalin burada aşırı öneriliyor mutlaka evimde bulunduracağım. Bugün matatabiyle tanıştı. Çok güzel oyalandı. Umuyorum faydasını görürüm. Teşekkür ederimm🍀

Gimlihanim

Evet aslında matatabi ve dişini kaşıyabileceği tarzda oyuncaklar çok işinize yarayacaktır. Bir miktar parmakları ağıza almaya eğilimli olabilir. Bir süre sonra geçiyor. Kaşındığı için alıyorlar. Almaması için de matatabi ve oyuncakları kullanabilirsiniz. Sağlıkla büyüsün miniğiniz 😊

Siyamask

Çok teşekkür ederiz inşallah hepsi sağlıkla yaşasın🍀