Olivacat Kedi Kumu

Seymmrym

Arkadaşlar bilgilendirme ve memnuniyetim için açtım bu başlığı.bir kaç instagram kullanıcısından görüp bunu da deneyeyim artık ne kaldı denemediğim diye olivacat kum aldım fiyatı malum o yüzden kullandığım sandy kuma karıştırdım(sandy toz konusunda betonitler içinde fena değil aşırı tozu yok ama tabiki yine beni mahvedecek kadar vardı) sandyi tek kullanırken topaklanma çok iyi değildi dibine yaptığı için parçalanıyodu. Sandyi kabın yarısını geçecek kadar doldurdum üstüne tahmini 4 avuç kadar olicavat döküp karıştırdım ve 10 günden fazladır kullanıyorum yavrumun üstünde toz kokusu artık olmuyo nasıl oldu anlamadım sandyinin tozunuda yok etti olivacat ve topaklanma artık daha iyi dibine yapsa bile kürekle şekilli bi şekilde alıyorum koku sıkıntımız zaten yoktu onda faydasını yorumlayamıyorum ama bir artısı daha var patileri kuru kuru olmuyor ve yapışmıyor.Tozdan bıkan ve tek başına olivacati pahalı bulan varsa bu şekilde deneyebilirsiniz

6 CEVAP

Sezgek

Ay ben yeni aldım elime ulaştı tek kullansam bütçemi mamadan çok zorlayacaktı duyduğuma çok sevindim bende öyle deneyeceğim hafta sonu kumunu değiştirecektim zaten tamam n bir ay oldu ay çok sevindim bu yorumunuza bende kum arayışındaydım pelet de düşünüyordum ama o da çok ucuza gelmeyecekti bu iyi oldu

Seymmrym

Pelet denemedim henüz ama betonit bi sürü denedim en pahalısı bile çok tozluydu isterseniz topaklanmasından memnun olduğunuz bi kum ile olivayı karıştırmayı deneyin sandy tek başına topaklanmada orta ehh di ama olivayla şuan 10/10 diyebilirim ki ben eldiven takıp tek tek parçalanan çişleri toplardım bu şekilde kullanmaya başladığımdan beri öyle bişey yapmıyorum

Seymmrym

İşinize yarayacak olmasına çok sevindim ben çok bıktığım için bi süre deneyip hemen yazdım

MsBidik

Anladımm teşekkür ederim deneyeceğim

Sezgek

Ben de şu an lindocat aktif karbonlu var yeni aldım topaklanması eh işte onun da bence reflex aktif karbonlu var bir de bence tozutma topaklanma ve koku tutma konusunda çok en iyisi oydu benim kullandıklarım arasında olivia cat yeni ulaştı elime ben en büyük boy tuvalet kullanıyorum onların tarifindeki gibi kullanırsam ayda 14-15 litre kullanmam gerekir bu beni çok zorlardı benim de aklıma bentonit ile karıştırmak gelmişti daha önce bir yerde okumuştum bentonitin tozunu alıyor diye siz de aynı yorumu yapınca iyi oluş öyle deneyeceğim mutlaka

MsBidik

Bende merak ediyordum önce pelet mi denesem yoksa olıvıa cat mi diye topaklanması iyi mi acaba