Sakız Ve İnci 1 Yaşında :))

buusracikk

Doğdunuz günden bugüne kadar sizden çok fazla şey öğrendim. Karşılıksız sevginin ne olduğunu, dostluğu, arkadaşlığı ve daha nicelerini. Sizler hayatıma girdikten sonra insanlara ihtiyaç duymamak, dostluğun en güzelini yaşamak bana kattıklarınızın sadece birkaçı. Bana böylesine güzel bir sevgiyi yaşattığı için Allah'a ne kadar şükretsem az 🤲🏻 İyi ki doğdunuz minik mucizelerim, iyi ki bana bu sevgiyi tattırdınız. Ömrümün ve ömrünüzün yettiği yere kadar yanınızda olacağıma söz veriyorum ❤ Sizi çok seviyorum meleklerim daha nice güzel yaşlara ❤

6 CEVAP

Sezgek

İyiki doğmuş minnaklarınız tüyleri kadar ömürleri olsun inşlh :)

Oqrenerde06

İyiki doğmuş bebişler. 💕💕

bademthecatt

İyiki doğmuşlar iyiki varlar yavrularınıza sağlıklı mutlu uzun ömürler diliyorum 💖

buusracikk

Buradan kedilerimle ilgili bir-çok şey danıştım sizlere bu sefer de doğum günlerini sizlerle birlikte kutlamak istedim :) bugüne kadar yardım ettiğiniz her konu için hem kendim hem de çocuklarım çok teşekkür ediyoruz :)

buusracikk

Teşekkür ederiz amin inşallah 🥰

buusracikk

Teşekkürler 🥰