Ankarada Kedimi Kısırlaştırmak İçin Veteriner Arıyorum

milkans

Herkese selam arkadaşlar ankarada yaşıyorum erkek kedimi kısırlaştıracağım veteriner arıyorum varmıdır bildiğiniz çankayada olan iyi bir veteriner

4 CEVAP

ebusvenus

Biz işlemi yaptıralı 6 gün oluyor, başlıkta açmıştım hatta. Gözünüz kapalı Dorukgiller'e emanet edebilirsiniz yavrunuzu :)

gokhansultan

@ebusvenus biz de dorukgillere gidiyoruz ama patronlar doruk bey ve sevgi hanım dışında ekip ayrıldı bu hafta içi :( metin hoca diş, sercan hoca iç organ ve viral hastalıklarda uzmandı. Ben de kısırlaşmayı kesinlikle Sevgi hocaya yaptıracağım ama Allah korusun bir hastalık durumunda ne yapacağım konusunda çok kararsız kaldım.

bngs

vetplus veteriner

bngs

ben orda yaptird her konuda yardimci oluyorlar