Ankarada Veteriner Arıyorum

milkans

Herkese selam arkadaşlar ankarada yaşıyorum erkek kedimi kısırlaştıracağım veteriner arıyorum varmıdır bildiğiniz çankayada olan iyi bir veteriner

4 CEVAP

gece18

Dorukgiller

gokhansultan

Dorukgiller Sevgi hoca çok iyi bir cerrah. Ama ogün hocayla Metin hoca dün ayrıldılar :( Ekibin kalanı hakkında bilgim yok.

teo33

@gokhansultan Nereye, hangi kliniğe gittiler Metin ve Ogün hocalar?

gokhansultan

@teo33 instagram hesaplarından hikaye atmışlar ayrıldık diye. Ben de bilmiyorum nereye gittiler. Sercan Hoca kaldı mı gitti mi o konuda bir fikrim yok