Uykuya Dalmadan Hırıltılı Nefes Alma

Yesilyesil9

Kedim uykuya dalmadan bi tuhaf nefes alıyor aslında tuhaf olan nefes alışını net şekilde duymam normalde hiç öyle yapmaz iştahı keyfi yerinde salonda uyuyor bazen diğer odalara göre daha serin ama bilemedim üşütecek kadar soğuk mu
Corona olma ihtimali var mı ? Bu bir corona belirtisi olabilir mi test yaptırmalı mıyım

3 CEVAP

Yesilyesil9

İnsan ve kedi coronası farklı

Kayagokhan17

Üşütmüş olabilir belki çünkü kedilere corona bulaşmıyor diye biliyorum, ben de bu tarz bir soru sorduğumda öyle demişti biri bana.

Kayagokhan17

Aynen araştırdım da farklıymış gerçekten