Uygun Fiyatli Kısır Kedi Maması

Patikedili

Merhaba benim 2 erkek kısır kedim var. Bundan önce felicia kullanıyordum ve fiyatı 2 katı artınca daha uygun bir mamaya geçmem gerekti. İçeriği güzel ve uygun fiyatlı kedi mamasi arıyorum özellikle 10 kiloluklardan alicam daha uyguna geliyor. Uygun fiyaltli kısır kedi mamasi önerir misiniz?

3 CEVAP

Palyaco

Myfood öneririm yüzde 10 indirimli 10 kg baya uygun geliyor myfood kisir mamasi

dilanbulent

Felicia alacağınıza Bonacibo alın. Felicia kadar kendini uyanık sanan bir firma görmedim. Bonacibo ile içerikleri tamamen aynı. Ona rağmen sırf ismi var diye 2 katı fiyatına satıyor. Bonacibo alın

bobby34

uygun fiyatlı olarak golosi önerebilirim şuan kedime golosi kısır kullanıyorum kedime iyi geldi