Kedime Pişmiş Balık Vermeli Miyim

Sutunannesi

Bu akşam balık yiyeceğiz ona da yedirmeli miyim istiyor

9 CEVAP

martha

ben veriyorum bazen ama çok iştahlı yemiyor sanılanın aksine

SelinTuksal

tuz ve kılçık olmadığı sürece muhteşem bir ziyafet olur...

goknur

Biz ozellikle onun icin pisiriyoruz fazla yagda kizartmamaya ozen gosterin ama sizin acinizdanda zararli cunku.

miasugok

Benimki balığa bayılıyor ya huy işte kediden kediye değişiyor

zeynepgurgen

Kılçığına dikkat ederek verebilirsiniz :)

yasement

Verebilirsiniz ben de her yedigimizde vermeye calisiyorum ama pek arasi yok.d

Roza23

omega en faydali seymis kediler icin de bence de verin :)

Sutunannesi

Önceden sadece tattırıyordum emin olamıyorum vermekte. Bugün yarım barbunya yedi doyunca da kendisi gitti. Hoşuna da gitti sanırım kuru mama dışında her şey hoşuna gidiyor zillinin. Yani balığı ben yapmadığım için yağ durumunu da bilmiyorum. Ayda 1 yersek biraz ona da vereceğim teşekkürler

Tugmeh

Verilmesinde herhangi bir sakınca yok