Sokak Kedileri İçin Mama

merhaba, sokak kedileri için genelinin yiyeceği, fiyatı da uygun mama önerebilir misiniz? trendline ı tüm kediler severek yiyor dediler ama bilemiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

4 CEVAP

Hoddie

Dr. Sacchi, Mystic, Mito, Jungle. Bunlardan herhangi birini kullana bilirsiniz.

Keyfimbilir

Econature alıyorum genelde, balıklı tavuklu hangisinin fiyatı uygunsa. Liva, trendline, enjoy bunları da fiyat durumlarına göre tercih ediyorum. Hepsini yiyor benimkiler, daha çok balıklı olanları seviyorlar.

elifgiresun

Ben sokak kedileri için mito tavuk aromalı alıyorum . Piyasada bir çok sitede bulunabilir en ucuz kendi sitesinden alabilirsiniz şimdilik yemeyen görmedim tane yapısından dolayı yavru ,yetişkin hepsi yiyor. Tamam çok kaliteli değil ama bütçeler malum ben naturon yaş mama ile destekliyorum . Onlar tok ve mutlu ben huzurlu . Keşke elimizden gelse hepsine daha iyileri ile yetebilsek ama ancak bu kadar oluyor.

bademthecatt

Enjoy bizim kediler asla yemiyor kullananlardanda böyle yorumlar görmüştüm biz mito kullanıyoruz hepsi çok severek yiyorlar mito alabilirsiniz bence