Kedime Biraz Kötü Davrandım

dogatektas

kedim bazen çatıya çıkıyo gezmek için (kapalı apartman çatısı) bugün de çıktı almaya gittim kaçtı benden ki bunu yapmazdı normalde neyse diyip döndüm sonra asansör tamircileri gelince almaya mecbur kaldım çıktım tekrar çatıya bana üc metre bile yaklaşmadı her şeyi yaptım bi de benim toza karşı alerjim var hapşırıklarla beraber yakalamaya çalıştım en son ensesinden tutup yakaladım (biraz sert bi şekilde) götürdüm eve evde de yüzüne bakmadım hiç 6 senedir aramızda ilk defa böyle bi şey yaşandı ben normale döndüm ama sanki onun kalbini biraz kırmışım gibi geliyo napmam lazım şimdi benden ayrı bi odada uyuyo ki normalde hic ayrılmazdı yanımdan

4 CEVAP

Patikedili

Çok tatlısınız sevdigi bir ödül yada yaş mamayla gönlünü alabilirsin biraz oyun oyna eski haline gelecektir

Patikedili

Aynısı hep kapıyı açtığımızda çatıya kaçıyor kızıyoruz küsüyoruz ana biraz tuzsuz bir kedi olduğu için hep aynısını yapıyor jeoejwjwjwjwi hatta kızarken o da bize kızıyor

Willy-Wonka

Valla ben de kedime bazen çok kızıp kötü davranıyorum ama hiç küstüğünü görmedim. Benimki bana saldırmayı seçiyor 😅😅 Yaş mama, stick, malt vs sevdiği bir şeyi verin bolca sevin onu müsaade ettiği sürece küslük müslük kalmaz unutur :)

dogatektas

ay evet çatıdan indirirken sürekli söylendi zaten.. en sevdiği tarağıyla tarayıp mırlattım düzeldik gibiyiz ya teşekkürler