Kedim Oyuncaklarını Dişliyor

mehmetkaplan

Kedim oyuncaklarını dişliyor kimisini parçalıyor. baktıgımda hep dişlediği yerlerde kan var. 4 aylık kedim. acaba dişlerini mi güçlendiriyor napıyor. kuru mamayı da 2-3 gündür kırmaya başladı zaten?

6 CEVAP

SelinTuksal

son olarak; kediler zaten oyuncaklarını ıssırırlar.

mehmetkaplan

sonuncu iyiydi :D

mehmetkaplan

4 aylıkken mi döküyorlar diş daha yeni çıkıyor dişleri ama

SelinTuksal

diş döküyordur. etrafta diş bulursanız korkmayın.

SelinTuksal

bu süreçte daha .çok yaş mamayla besleyin. instinct tavsiyemdir.

goknur

Ondeki sivri disleri erken cikiyor. Diger disler kendini ortalama 7 8 aylikken yeniliyor. Bu surecte hafif ates yapabilir ayrica selinin dedigi gibi kediler pelus oyuncaklara, ip, kablo, burusturulmus kagit, poset, ayakkabi kutusu, pinpon topu ve normal minik toplara bayilirlar. Birini paralayip oburunu isterler. Cok normal bunlar