Royal Canin Mi ,Proplan Mı?

Chibi09

Malum mamalar çok pahalandı. Önceden N d kullanıyorduk proplana geçtik. 10 kilo alınca uyguna geliyor. Ama Royal canin fiyatlarıda aşağı yukarı aynı 1.5 ay oldu değişeli sizce tekrar değişmeli miyim ?

9 CEVAP

bademthecatt

Royal canin içeriği iyi değil proplandan devam edin bence 1.5 ayda mama değiştirmek için kısa bir süre 3-4 ayda bir rotasyon yapabilirsiniz

gokhansultan

Proplan içeriği daha iyi bir mama proplandan devam edebilirsiniz.

cat_expert

Proplan az da olsa gerçek et içerdiğinden royal canin'e göre bir tık iyidir.

Warriorsans

Proplan royal canine göre kısmen daha iyi. İkisi de benim ilk tercihim olmaz ama bence proplanda bir sorun yaşamıyorsanız devam edebilirsiniz

Gimlihanim

1,5 ay çok az bir süre. Bir sorun yaşamadıysanız proplandan devam edin derim, 4 ayda bir rotasyon da çok güzel olur.

Chibi09

Herkese çok teşekkür ederim .Proplan dan devam edicem. Bir sorun yaşamadık kullandığımızda

Chibi09

Herkese çok teşekkür ederim .Proplan dan devam edicem. Bir sorun yaşamadık kullandığımızda

Chibi09

Herkese çok teşekkür ederim .Proplan dan devam edicem. Bir sorun yaşamadık kullandığımızda

Chibi09

Herkese çok teşekkür ederim .Proplan dan devam edicem. Bir sorun yaşamadık kullandığımızda