10 Aylık Tekir Kedim Vardı Şimdi 6 Aylık Bir Jack Russel Sahiplendim. Birbirlerine Alışırlar Mı?

sevilonalan

Kedim çok oyuncu ve dışarıdaki köpeklerden hep korkuyordu. Şimdi bir de jack russel ırkı köpeğim var. Normalde bu iki tür anlaşamıyor ama bu köpüşü sahiplenmeseydim petshopa gidecekti. İkisini nasıl alıştırırım? Birbirlerini gördüklerinde köpeğim sürekli oyun oynamak istiyor hiç havlamıyor ama heyecanlı hareketleri kedimi korkutuyor. Yaşları tanışmak için biraz geç sanırım ama bu konuda destek alabileceğim bir eğitmen var mı?

1 CEVAP

Sezgek

Merhaba çok güzel bir şey yapmışsınız öncelikle onu dile getireyim bı konu hakkımda bir bilgim yok ama instagramda ve ya YouTube bir çok video görüyoruz kedi v köpeğin birlikte çok güzel yaşadığı dolayısıyla birbirlerine alışacaklardır eminim bu konuda deneyimi olan biri varsa size yardımcı olur inşlh