Kaliteli Mama

Merhabalar daha öncede çok araştırdım ancak hep mama değiştirmekten vazgeçtim Naturea somonlu 2 yıla yakındır kullanıyorum scotish fold kedim den 2 yaşında diyebilirim mamadan çok memnunum ancak korktuğum başıma geldi tedarik sıkıntısı yaşıyorum hiç biyerde yok elimde de az kaldı n 1 1 de açık olarak satılıyor daha önce bikere aldım mama temiz orjinal di ama yinede sürekli istemiyorum açık almak sizce mamayı değiştireyim mi stokğa gelene kadar (1aya yakındır takipteyim gelmedi) yoksa açık mı alayım. Acana orijen hep korkuyordum ağır gelir diye kedi. Hareketli şükür kısır ama hep küçüklüğündeki gibi hareketli İnstrich yerine çıkan Natures ver. Aklıma yatar gibi olsu ama oda mısır falan gördüm vazgeçtim kaliteli içeriğe sahip kısır mama arıyorum mısır dır vs olmayan teşekkürler şimdiden

2 CEVAP

Warriorsans

Bozita markasına bakabilirsiniz bence içeriği gayet başarılı. Açık hiçbir zaman tavsiye etmem güven olmaz bayat olabilir sahte olabilir vs hiç riske atmaya gerek yok

theyusra

nature's variety, taste of the wild, mera veya acana tercih edilebilir. önemli olan içindeki mısır değil, kediye iyi gelip gelmediğidir. yurt dışında orijenden daha kaliteli diye bilinen bir mamadan bahsediyoruz.