Pelet Kumu

betulbakioglu

kedimin normal kumu igrenc kokuyor ve ev berbat kokuyor size anlatamam bu kokuyu bende artik cidden biktim kumun icinde cisinin parcaciklaro kaliyor pis koku yapiuor pelet almaya karar verdim topaklananlardan direk peleti doksem tuvaletini yapsr mi yoksa alistirmam mi lazim?

9 CEVAP

kimyonesra

eski kumuyla peleti karıştırıp kullanın alışana kadar, ben peleti fazlaca döküp çok az kendi kumuyla karıştırmıştım yavrum saatlerce tuvaletini tuttu mecbur yine bentonite döndüm

Firuzecik

Bentonite her gun bi avuc pelet ekleyerek alistirdim ben. Disi kedim zorlaniyordu ama artik alisti

Ugrbrc

İnanın bana pelet aldığınıza pişman olursunuz hiç bir faydası yok hangi kum marka kullanıyorsunuz ? Ya da kedinizin dışkısı idrarının kokma sebebi mama kaynaklıda olabilir hangi mamayı kullanıyorsunuz

Selenay1

Ya bu kediden kediye değişiyor ilk etap yarı yarıya koyup, içine eski dışkısı ve çişini koymanız yeterli olur diye düşünüyorum ben onu bile yapmadım benim iki kedim de anında alıştılar

betulbakioglu

kedimin sorunlarindan sebep gastro unique kullaniyoruz bagirsak sorunu oldugu icin kokmasi.normal sanirim

Nadenge

Miscat kedi kumu koku önleyeci var. Toz şeklinde bir ürün kuma karıştırıp kullanılıyor. Kullananlar memnun genelde. Bir bakın isterseniz.

nefeskedi

Yavaş yavaş geçin. Benim kedim de uzun süre yapmamıştı sıkışınca yaptı karışık kullandık uzun süre. Biz Natural Bastet kullanıyoruz, cidden koku konusunda çok memnunuz, çam kokusu başta yoğun oluyor zamanla normalleşiyor.

BOEdits

Butceniz uygunsa van cat oneririm.

Ugrbrc

Bağırsak problemi varsa oda yapıyordur mamayı pek bilemedim ama mama da aynı şekilde yapıyor olabilir kedinizin tuvalet kabini mümkün oldukca banyo da tutmayı deneyin bir de son olarak hangi kumu kullanırsanız kullanın içine tatlılar için kullandığımız 1 paket vanilya dökün :) inanin faydasi oluyor