Evden Kaçan Kedi Gelirmi

dsasdasda

Dün kapı açık kalmış o sırada kedim evden kaçmış hala dönmedi acaba dönermi

7 CEVAP

NorthNight

Kapı/apartman önüne yaş mama koyun, kumunu koyun kendi kokusunu alabilsin. Kesin gelir diyemem ama belki bir nebze kokusunu alırsa evi bulabilir. Ve civarınızı siz arayın, başına bir şey gelmişte olabilir. Sağa sola kuytu köşelere bakın, korktuysa dar alanlardan birine saklanmış olabilir

BiciriginAnnesi

Kediniz kısır değilse hemen dönmeye bilir
Kısır ise döner siz yaş mama koyun ses çıkaran sevdiği oyuncağı yanınıza alın dışarının sessiz olduğu bir zaman da çıkın arayın yanınıza kumundan alın kapınızın önünden başlayın serpmeye kuru mama da alın araya araya bulur
İlk kez kaçışı ise zaman alır bulması ama evini kapısının önünü mahallesini biliyorsa mutlaka gelir
Çok uzağa gitmiyorlar genelde evinin yakinin da oluyorlar

PaladinLucie

Genelde çok yakın bir yere saklanıyorlar. Twitter'da bir haftadır aranan kedi yan bahçeden çıktı.

Seydagulec_

Instagramda kayıp sayfalarına kedinizin fotoğraflarını atın belki birisi ev kedisi olduğunu fark edip evine almıştır...

dsasdasda

Buldum kedimi karşı binanın önünde diğer kedilerle yatıyordu

dsasdasda

Buldum kedimi karşı binanın önünde diğer kedilerle yatıyordu

dsasdasda

Buldum kedimi karşı binanın önünde diğer kedilerle yatıyordu