Elbiseki Kedi Tüylerinden Kurtulmak İçin Kurutma Makinesi Aldık

meov

özellikle siyah renk elbiselerimizde kedi tüyünden muzdariptik.
ne kadar çırpsakta, yapışkan ruloyla alsakta beyaz beyaz tüyler görünüyordu.
bu sitede bir başlığa yazılan yorumlarda yazılanları denedik.
4-5 sağlam ıslak mendil attık olmadı, silikonlu birşey attık olmadı.
gittik çamaşır kurutma makinesi aldık.
artık elbiselerimizde kedi tüyü yok. denedim, işe yarayınca paylaşmak istedim.

4 CEVAP

teddybal

Hayırlı olsun güle güle kullanın, hangi marka hangi modeli aldınız acaba? Ben de bakıyorum da, siz memnun kalmışsınız diye sormak istedim.

meov

@teddybal saolun. LG ThinQ

Warriorsans

Kurutma makinası şart oldu bize de 🥲özellikle bazı kıyafetlerden tüyleri asla temizleyemiyorum gerçekten

KedidDostu

Makineye ıslak mendil atınca işeye yarıyor çok doğru bir çözüm.