Hamile Kedi Başka Kedinin Yavrularini Emzirirse Sütü Biter Mi

Hatice_12

2 disi kedim var biri yeni doğum yaptı 1 hafta önce .
Diğer kedim hamile doğumuna az kaldı doğuran kedim yavrularını emziriyor
Hamile kedim de arada geliyor o da emzirirken hamileyken başka kedinin yavrusunu emziriyor. Kendi yavruları doğunca bi sorun olurmu

4 CEVAP

Hatice_12

Yani kedim hamile diğer kedimin yeni doğmuş yavrularini emziriyor
Bi sorun olurmu

MsBidik

Beslenmesinde bir sorun yoksa istahi su icmesi falan yerindeyse sütünün azalcagini dusunmuyorum

muhlissoysal

Sanırım annelerin doğası gereği insanda olduğu gibi emdikçe süt üretmeye devam eder bazı kediler 3-4 aylıkken bile süt emmeye devam eder. Bir problem olacağını düşünmüyorum sadece emzieren kedinin iyi beslenmesi gerekir diye düşünüyorum.

Hatice_12

Teşekkürler