Kedimi Bahçeye Çıkarmak

martha

kedimi kış gelmeden bahçede tasmasıyla bi on beş yirmi dakika gezdirmek istiyorum. çünkü çok hoşuna gitmişti ağaçları yakından izlemek çevreyi keşfetmek. daha önce çok bilgim yokken bir defa çıkarmıştım. şimdi düşününce hatalı buldum kendimi. çok küçüktü çünkü her şey olabilirdi. şimdi bahçeye mikrop kapmaması için önceden sıkabileceğim, uygulayabileceğim bir şey var mı?

2 CEVAP

zeynepgurgen

Parazit aşılarını ihmal etmeyin ve mutlaka göğüs tasması ile çıkarın. Ne olur ne olmaz. Tedbirli olmakta fayda var.

Ayakkabi giydirebilirsiniz:)
Yada kendiniz patik yapin alt tabanjni farkli birseyle dikin ve gezdirin:)