Proplan Mi Exclusion Mu

Nanaaa

Merhaba,
Kısır kedim için advence somonlu kedi maması kullanıyordum. Malum artan fiyatlardan dolayı değişikliğe gitmeyi düşünüyorum. Exclusion ve proplan yorumlarını okudum her ikisi hakkında çok iyi yorumlar da çok kötü yorumlar da var. Her ikisini de denemiş olanlar varsa deneyimlerini aktarabilir mi?

6 CEVAP

gokhansultan

İkisini de denemedim ama içerik olarak exclusion proplandan daha iyi.

oamac26

Bozita :)

sahraxfittiko

exclusion u denedim ve kedim yarım saate bir kap mamayı yedi çok iyi tavsiye ederim

KedidDostu

Ben propalan kuzu etli mama kullanıyorum kedim bayılarak yiyor kap 1 günde bitiyor tavsiye ederim

Warriorsans

Exculusion tester olarak almıştım 500 gr kadar deneme şansımız oldu ara ara ara öğün gibi verdim bizimkilere nasıl geldiğini anlamak için. İshal yapmadı tadını çok sevdiler ama sanki doyuruculuğu az gibi. Uzun vadede nasıl olur bilmiyorum ama ben 12 kg lık paketlerden almayı düşünüyorum mamamız bittiğinde. Proplan denemedik içeriği beni pek tatmin etmiyor yine de exculusiona göre daha güvenilir yıllardan beri olan bir marka

KedidDostu

Ben propalan kuzu etli mama kullanıyorum kedim bayılarak yiyor kap 1 günde bitiyor tavsiye ederim