Kakada İç Parazit?

blue_hpood

arkadaşlar, paris’ten bahsetmiştim, bugün tuvalete gittikten sonra kakasını temizlerken görseldeki şeyi fark ettim. iç-dış parazit yapıldı. ne olduğunu anlayamadım. yardımcı olabilir misiniz?

6 CEVAP

BOEdits

Veterinerinize danismanizi tavsiye ederim, tahlil falan yaparlar belki simdiden gecmis olsun. Iyi geceler

BOEdits

blue | Ne demek rica ederim, iyi geceler.

Z1n3d

Benim kedimdede var iç parazit ilacımi yaptırmamız lazım kedime?

blue_hpood

BOedits teşekkür ederim:)

blue_hpood

kakasındaki parazitmiş arkadaşlar, olur da benzer görüntüyle karşılaşan olursa diye yazıyorum😜

aslihan_e

@Z1n3d Ya veterinere götürüp iğne, hap ya da damla yaptıracaksınız ya da hap alıp kendiniz yutturacaksınız. Ancak kedinizde pire varsa tekrar iç parazit oluşur. O nedenle pire gördüyseniz dış parazit damlası da şart.