Ailemi Hamster Almaya Nasil İkna Ederim

yarengur05

Uzun zamandır hamster almak istiyorum ama annem ben evde fare beslemem diyor annemi nasıl ikna edebilirim yardım eder misiniz

1 CEVAP

Sezgek

Çok tatlısınız öncelikle onun fare olmadığını net bir şekilde annenize anlatmanız gerek videolar vs ile bence anlatabilirsiniz ikincisi aslında bakımı kolay hayvanlardır bunu vurgulayabilirsiniz sorumluluğun tamamen size ait olduğunu dile getirisiniz evin içinde dolaşmayacak bir can zaten dolayısıyla kafeste bakacağınızı ve annenize bir sıkıntı çıkarmayacağını söyleyebilirsiniz aklıma gelenler şimdilik bu buna rağmen istemiyorsa da yapabileceğiniz çok da bir şey kalmıyor ne yazık ki