Hangi Çanta Daha Uygun

BiciriginAnnesi

Kızım kısırlaştırma ameliyatı olacak bu iki çanta arasın da hangisinde daha rahat eder?

4 CEVAP

bademthecatt

Şeffaf çantalarda çok stres oluyor bende ikisindende var şeffaf çantada delikleri yetersiz olduğu için rahat nefes alamıyorlar ve şeffaf kısımlar buğu oluyor dışarıyıda gördükleri için ekstra strese giriyorlar savunmasız hissediyorlar normal boxlar çok daha rahat ve iyi bende normal box kullanıyorum artık bir kere şeffaf çanta kullandık iki kedili vete gittiğimiz için ama bir daha kullanmadım

Sdfgh

Normal boxda daha rahat eder. Dışarıyı az görmesi gerekiyor ve rahat hava girişi olması gerekiyor. Şeffaf olanlar kedileri huzursuz ettiği için normalde de önerilmiyor. Bir de içi daha geniş normal plastik boxın sanırım. Ama şöyle bir şey de var. Eğer kedinizle uçak seyahati filan yapacaksanız yakın zamanda birinciyi almanız gerekir. Veterinere giderken üstünü örtersiniz dışarıyı görmez rahat eder.

BiciriginAnnesi

Teşekkür ediyorum yorumlarınız için box daha iyi bir seçim olacak.