Kedim Misafirden Nefret Ediyor

Heratiko

Merhaba arkadaşlar.
Aslında bir soru değil fakat yaşadığımız bu durumu paylaşmak istedim. Benim kızım misafirlerden nefret eder 6 ayı geçiyor bizimle beraber ve eşim ve benden başkasına tahammülü yok özellikle aile bireylerinden erkek olanlara daha bir gıcık davranıyor. Kendi haline bırakıyorum biri geldiği zaman o isterse gelsin diye ama kişi erkekse hayatta gelmiyor yanımıza yatağın altından çıkmıyor erkek misafir gidene kadar. Kadınlara ise daha bir anlayışlı ve sevecen tavırlarla yaklaşıyor. En azından tanıma şansı veriyor kadın misafirlere:) hatta bir keresinde daha küçükken eşimin erkek kardeşi kalmaya gelmişti normalde alışmıştı ona da (ya da ben öyle sanıyordum) hastaneye gitmek için evden dışarı çıktığımda ona tıslamış kafa tutmuş falan 😃 nedendir hiç anlamadım ama ben de bu duruma alıştım gibi. Şimdi evde temizlikçi var normalde babam gelse yatağın altından çıkmayan Hera kadını görebilmek için can atıyor. Malum balkon falan da açık mecburen temizliği biten odada tutuyorum onu. Ama sizce de tuhaf değil mi erkeklerden bu kadar korkup kadınlara şans vermesi? ☺️

11 CEVAP

Keyfimbilir

Hera'yı çok iyi anlıyorum :)) ben ve kedimde sevdiğimiz kişiler dışında eve biri gelsin hiç hoşlanmıyoruz. Yabancı erkek geldiğinde kedimde saklanır gidene kadar da ortalıkta gözükmez. Temizlikle alakalı da zevk alıyorlar galiba, kadını işi bitene kadar izliyor pür dikkat :) En iyisini yapıyorlar bence erkekler konusunda hak veriyorum 😅

Gimlihanim

Bizimki de pek sevmez misafir. Önceden koltuğun altına kaçardı. Şimdi az kişi ve daha önce gördüğü kişilerse gelip kokluyor. Çocuklardan hiç hoşlanmıyor. Çocuklu misafir geldiğinde çocuğu almıyorum yanına. Çünkü çok stres oluyor. Ama bizde kadın erkek ayırımı yok herkese aynı. Evet erkekler genelde sevmek için sıkıştırmadığından daha ılımlı oluyor onlara. Ama yani peşinden falan koşmuyor. Sizin çocuk bir garipmiş 😅😅

Heratiko

@gimlihanim Yok bizimki erkek sevmiyor tam tersi 😅 eşimden başka erkeklere tahammülü yok çocuğun kfjddkdkdj

Bizimki benden bile nefret ediyor bazen. 2 günlüğüne arkadaşıma bıraktım şehir dışına çıkmam gerekiyordu. Ne bir damla su içmiş ne bir lokma mama yemiş. Ki arkadaşım benden iyi bakar. Eve biri gelince kaçacak yer arar. Kimseyle gözgöze gelmez. İnsanlardan ve diğer kedilerden nefret ediyor. Bazen beni seviyor işte.

@heratiko bizimki canı sıkıldıkça küsüyor benden 😁 niye bana böyle dedin (miyav )ordan kalk ben yatacağım (miyav )sürekli bu mooddayız. Canı istemesin yüzüme bile bakmıyor. Çocuklardan gerçek anlamda nefret ediyor. Bende üzülüyorum hep tek başına azıcık başka kişileri kedileri görsün istiyorum ama sadece bana tahammülü var o da kölesiyim diye 😂 misafirlerimizi özenle seçiyoruz çocuksuz ve kedisever. Ama Ramses hepinizden nefret ediyorum bakışı atıyor.

bademthecatt

Feminist kedi😂 şaka bir yana banada çok garip geldi bizim kedimizde aile üyeleri dışında herkesten korkuyor bir benim arkadaşıma alışık sürekli bize gelip kaldığı için ama onada tıslıyor bazen onun dışında kalabalık misafir gelirse çok ses olursa asla yatağın altından çıkmıyor tek kişi veya iki kişi geldiğinde sessiz ortamsa çıkıp insanların ayaklarını eşyalarını koklayıp tanımaya çalışıyor😂 çocuklarla arası çok kötü kuzenim geldiğinde bademi sıkıştırdı bademde ona tıslayıp kaçmıştı bende bademi düşündüğüm zaman kalabalık misafirden pek hoşlanmıyorum çünkü stres oluyor ve evde rahat gezemiyor

Heratiko

Ya hiçbir şey yapmadan bile bu kadar tatlı olan evlatlarımız var aslında 😃 Yani ne yalan söyleyeyim misafirleri ben de sevmem çünkü Hera sevmez o sevseydi severdim🥲 arkadaşlarımızı falan hiç çağırmıyoruz bile düşünün😂 iki haftaya bebek geliyor benim düşündüğüme bakın bir de. Yeni doğmuş bebek görmeye gidilir mi gelmesinler niye geliyorlar ki evde benim bi kızım daha var korkuturlar onu inşallah tek tek gelirler falan dkdjdkdjdk milyon tane sayarım daha 😂 iyi ki varlar bıdıklar

bademthecatt

Çok tatlı hepsi hepside farklı karaktere sahipler bazen komik olabiliyorlar hepsine sağlıklı uzun ömürler diliyorum😂💖 bebeğinizide sağlıklı kucağınıza alırsınız inşallah 💖

Gimlihanim

@Heratiko Hera ilginç bir kediymiş valla ne desem bilemedim. Beni gülümsetti minnak 😅😅🤩

Heratiko

@bademthecatt çok teşekkür ederim ❤️❤️ Amin valla hepsi sağlıklı uzun ömürlü olsun 🙏🏻🥰

Heratiko

@ esra2288icloudcom ya neden öyle etmiyordur bence sever kediler kölelerini belki başka birine bıraktınız diye küsmüştür🥲 küsüyorlar da arada 😅