Gerçek Et Bulunan Orta Segöent Olarak Geçecek Bir Mama Öneri Olan Var Mı

Yuumi190

Şuan bozita kullanıyorum ama ulaşımı zor farklı mama arayışındayım

11 CEVAP

simbakedi

sanabelle derim ben de. exclusion kullanıyoruz şu an. aşırı memnunuz diyemem ama hiç memnun değiliz de diyemem. tüy sağlığı bakımından bizimkine yaramadı, proplan da yaramamıştı aynı şekilde. nd düşük tahıllı mamalar bazen indirimle bu mamalarla neredeyse aynı segmente düşüyor, onlara da göz gezdirebilirsiniz. aynı şekilde mera da öyle

oamac26

Bozita olabilir mi?

bademthecatt

Brit care veya golosiye bakabilirsiniz

Selenay1

Mycatte taze et var ama çok da iyi bir mama sayılmaz

Yuumi190

Exclusion ve sanabelle belki olabilir diye düşündüm ama daha önce hiç denemedim hep bozita kullanmıştık 7 aylık kısır kedim

bademthecatt

Sanabelle seçerdim ikisi arasından

Yuumi190

Çok teşekkür ederim hepinize

Anonymus985465

sanabelle, nature's variety somonlu

Gimlihanim

Sanabelle, brit care, nd düşük tahıllı serisi sanırım en uygunları bunlar olur. İndirimleri yakalarsanız oldukça uyguna gelebiliyor.

Palyaco

Hiç riske girmez exclusion alirim11 aydır kullandığım mama yemeyen kedi yok kediler lezzetli buluyor bu mamayi ve gerçekten lezzetli ve sağlıklı bir mama

Kontesiim

Bozita,sanabella olabilir