Tırnağın Dipten Kopacak Gibi Durması?

Yampirik

Az önce kedimin tırnaklarını kesiyordum ve o an farkettim arka tırnağından birinin en dibinden tırnağı kırılacak gibi duruyo bi değişik. fotoğraf çekmeye çalıştım ama olmadı malesef. ve bi kaç zamandır yalanırken arka patisinin tırnaklarını dişlenip çekiyor öyle yalamaya devam ediyor acaba bununla ilgisi olabilr mi? bilgisi olan var mı ne yapmalıyım?

2 CEVAP

Tbusratoptas

Benim kedimde sürekli yapıyor yerde tırnaklarınıı buluyorum oyuzden hiç patisini elletmez bana vet. İmizde bişey olmaz dedi sizde korkmayın :))))

Yampirik

tırnak etinin hemen oradan böyle kırılmış gibi ama tam değil. Anlatamadım tam :/