Kedimin Karnında Ki Yara Acil Yardım

Mehtapk20

Kedimin karnında bu şekilde yara olmuş bilgisi olan var mı?

9 CEVAP

Handerane

Merhaba aniden mi oldu yoksa yavaş yavaş mı acaba? Alerji, mantar, egzama, stres bir çok şey olabilir. Veteriner mama alerjileri karında pembelikle anlaşılabilir demişti. Değişen bir şey oldu mu düzeninde?

Mehtapk20

Veteriner önermişti mamayı o yüzden pek araştırmamıştım kümes hayvanlı imiş muhtemelen bu sebeple alerji oldu yarın tekrar gidip konuşacağım veterineri ile çok teşekkür ederimm

Mehtapk20

Uzun süreli olduğunu düşünmüyorum sık sık kontrol ederim yeni oluşmuş olmalı mama olarak royal canin e geçtik proplandan ikisi de somonlu ondan kaynaklanmış olabilir mi bilmiyorum açıkçası onun haricinde bi değişiklik olmadı

Mehtapk20

Uzun süreli olduğunu düşünmüyorum sık sık kontrol ederim yeni oluşmuş olmalı mama olarak royal canin e geçtik proplandan ikisi de somonlu ondan kaynaklanmış olabilir mi bilmiyorum açıkçası onun haricinde bi değişiklik olmadı

Edahylmzz11

Merhabalar aynısı benim kendimde de var ams bizde ameliyattan sonra çok yaladığı için oldu. Sizin kedinizde de çok yaladığı için olduğunu düşünüyorum. Kedilerin dili tırtıklıdır muhtemelen kendisi tahriş etmiş çok geçmiş olsun

Handerane

Ne demek :) biliyorsunuz bazı veterinerler satış odaklı olabiliyor ya da mamalar hakkında çok ayrıntılı bilgiye sahip olamayabiliyor. (bu konuda herhangi bir eğitim de almıyorlar genel olarak) Dünyadaki en iyi mama proplan diyen bir çok veteriner de duydum. Eğer kediniz hasta değilse bence en iyi mama tercihini onun damak tadı ve iyi gelip gelmemesine dikkat ederek siz yaparsınız :)

Superisi814

Geçmiş olsun
Royal Canin somonlu hangi seri ?