Prochoice Mama Hakkında Bilgi Verir Misiniz

BiciriginAnnesi

Arkadaşlar son zamanlarda bu mamayı her yerde görüyorum gittiğim her petshop da görüyorum açık satılıyor millet poşet poşet alıyor

Açıkçası merak ettim içeriği nedir nasıl bir mamadir bu konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim

Bu ara da N&D tavuklu ve narlı mama aldım deneme paketi olarak kızım ve yeni kedim kesinlikle yemedi 🤦🏻‍♀️yavru kedim bayılarak yedi ben bizim kızı anlamıyorum artık ucuz mama alıp yedirecegim kaliteli mamaları mumla arasın diye en sonunda o olacak 😂

17 CEVAP

BiciriginAnnesi

Bademthecatt

Sizin Bıcırığın sevmesine çok sevindim🌺 tek yesinler sevsinler sağlıklı olsunlar da başka bir şey istemiyorum

Benim kız anne olduktan sonra çok değişti ondan evde mama bolluğu var her dolabın içinden mama çıkıyor 😊

BiciriginAnnesi

Petlebi de tester paketler var tester mamalardan sadece iki tane alma hakkınız mevcut

Onun dışında petshoplar da açık ND mutlaka oluyor ordan da alabilirsiniz