Kedimin Kulak Ustunde Tüy Dökülmesi

Merhabalar kedinin kulağınin üstünde tüyler seyreklesti neden oluyor bu durum ve kedim in yavrulari var onlara zararı olurmu

3 CEVAP

bademthecatt

Mantar veya alerji kaynaklı olabilir o bölgeyi kaşıyor mu? Veteriner hekime danışıp doğru tanı ve tedavisine başlayın mantarsa çok çabuk yayılabilir

Kaşıdigini görmedim öyle

Siyamask

Benimkininde kulak üstünde dökülme olmuştu. Eğer dokunduğunuzda farklılık yoksa ve dökülen yer büyümezse bir problem olacağını sanmıyorum.