Tüy Sağlığı İçin

Mehmetneroo

Kedimin yoğun tüy dökülmesi için farkli bir mama arayışı içindeyim. Uzun tüylü kediler için mama önerisinde bulunabilir misiniz?
Belli bir bütçem yok ama çok da pahalı olmaması gerekiyor

5 CEVAP

bademthecatt

Mevsim geçişi olduğu için hepsinde ekstra tüy dökülmesi var şuan her gün düzenli tarayın alerjisi yoksa balıklı mamalar tercih edebilirsiniz tüylere iyi gelir hekime danışarak gerekli görürse biotin,çinko,b vitamini takviyesi yapabilirsiniz balık yağıda verebilirsiniz malt vermeyide ihmal etmeyin

Mehmetneroo

Bademthecatt teşekkür ederim önerileriniz için

Lils

Mamayi ayni tutup biofeline b+ damla deneyin bence çoğu kedide ise yarıyor. Tanesi 60 lira oluyor indirimde ve bazen 3 al 2 öde olabiliyor

Lils

Instagramda @watashimoshi hesabı bir kendisinden kullanıp öbüründe kullanmamıştı ve fark gözle görülürdü

Mehmetneroo

@Lils teşekkür ederim bakacağım