Balkona Zincirlenen Kedi !!

byzkpln

Merhaba sevgili petlebi
Dün bi paylaşım yapmıştım Suriye uyruklu insan olmayan kişiler kediye kötü bakıldığı kış zamanlarında bile balkona attıkları sürekli miyavlayan ve en son balkona zincirledikleri kedi hakkımda ne yapmam gerektiğini sizlere sormuştum

Kurumsal her yere yazdıktan sonra K e d i b a K i s i instagram sayfası mesajıma hemen dönüp bu konuda yardımcı oldu. Adres bilgilerimi aldı ve bununla ilgili işlem başlattı. Yarın ekip gelip kediyi bu insanlardan kurtaracaklar 🙏🏻 Belediyeye bile kalmadan bu işlemi bu kadar hızlı hallettiği için kendilerine sonsuz teşekkür ederim ve minnettarım.

Konuyu merak eden bu kuruluşlara başvurmamda yardım eden, yol gösteren, akıl veren sizlere çok teşekkür ederim. Olayın gidişatını merak eden çok soranlar olduğu için söylemek istedim. Yarın yine bilgilendirme yapacağım. Sevgiyle kalın ❤️

23 CEVAP

Siyamask

Çok güzel bir şeye vesile oldunuz çok teşekkür ederimm 💕 İnşallah yavrunun güzel günlerini de göreceğiz 🍀

teddybal

Şimdi kedi bakışı'nda gördüm yine balkona bağlamışlar sanırım 😔

Anonymus985465

Yüreğinize, cesaretinize sağlık.
Göz görünce vicdan isyan ediyor.
En büyük dileğim;
nefsinin kölesi olmuş hayvan yiyen iki ayaklılar için;
gökyüzünü görmeden, ayakları toprağa değmeden, yağmurda ıslanmadan, güneşte ısınamadan pislik içinde doğup mezbahada katledilen güzeller güzeli Canların da ögürlüğe ve onurlu bir hayata kavuşmaları...

Casperbeyy

Ay çok sevindim, inşallah çok mutlu olur yeni yuvasında,Allah razı olsun sizden de yardımcı olup sesini duyuran herkesten de♥️

Seydagulec_

Ben de şimdi gördüm gerçekten yeter artık illa hayvanın ölmesi mi lazım oradan alınıp ses getirilmesi için....

gece18

Balkona mı bağladılar yine? Gördüm de.

Selenay1

Ya o kişi vermek istemiyormuş kedi internette paylaşıldı diye bir de sanırım 2 kere gidildi demek ki bu kanıt yeterli olmuyor yasal işlem için biraz illegal olacak ama en iyisi zorla almak bence

Sezgek

Ya Twitter dan falan günden yapalım başkana yazalım Twitter’dan Haluk Levent’e falan sinirlerim bozuldu yemin ediyorum