Balkona Zincirlenen Kedi !!

byzkpln

Merhaba sevgili petlebi
Dün bi paylaşım yapmıştım Suriye uyruklu insan olmayan kişiler kediye kötü bakıldığı kış zamanlarında bile balkona attıkları sürekli miyavlayan ve en son balkona zincirledikleri kedi hakkımda ne yapmam gerektiğini sizlere sormuştum

Kurumsal her yere yazdıktan sonra K e d i b a K i s i instagram sayfası mesajıma hemen dönüp bu konuda yardımcı oldu. Adres bilgilerimi aldı ve bununla ilgili işlem başlattı. Yarın ekip gelip kediyi bu insanlardan kurtaracaklar 🙏🏻 Belediyeye bile kalmadan bu işlemi bu kadar hızlı hallettiği için kendilerine sonsuz teşekkür ederim ve minnettarım.

Konuyu merak eden bu kuruluşlara başvurmamda yardım eden, yol gösteren, akıl veren sizlere çok teşekkür ederim. Olayın gidişatını merak eden çok soranlar olduğu için söylemek istedim. Yarın yine bilgilendirme yapacağım. Sevgiyle kalın ❤️

23 CEVAP

byzkpln

Bugün bir ekip gitmişler zaten eve yasal uyarı yapılmış. Yarın başka bir ekip daha kediyi almak için gidecekler. Birde sahiplenecek aile bile bulunmuş. Buradan şikayetimi Twitterdan paylaşıp sesimizi duyuran eve ekip göndermesinde vesile olan Petlebi ailesinden Esra hanıma teşekkür ederim ☺️ 🙏🏻 @kimyonesra

byzkpln

Amin güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. Ben 5.ci katta oturuyorum bu yüzden zincir olarak görmüşüm fakat kalın bir ip kumaş tarzı bir şey ile evin içinden boynuna bağlayıp balkona atıyorlarmış. Resimde bile net değil kalın olduğu için zincir sanmışım. Fakat ne olursa olsun bu kedinin özgürlüğünü elinden almaktır. Bu hayvancağız bu işlem başlatılana kadar o şekilde oturup bekliyordu. Ben gördükten yarım saat sonra eve alındı zaten. Umarım yarın o evden kurtulur bu kedi. Sevileceği yuvasına gider 😢

Gizem8822

Ne güzel insansınız teşekkür ediyorum 🌹

NorthNight

Bir yerden dönüş olmasına çok sevindim, umarım o güzel can için en hayırlısı olur. Çabanız için sizede teşekkür ederim 🙏🏻

Selenay1

Ayy inşallah o yavru bu iğrenç insanların elinden alınır neyse ki hala duyarlı iyi insanlar var umarım alırlar ya size de teşekkür ederiz gerçekten buna kayıtsız kalmadığınız için

Allah ne muradınız varsa versin inşallah. Şu mübarek günlerde ne kadar güzel birşey yaptınız. En kısa zamanda zavallı bebek kurtulur umarım. Merakla bekliyorum

Palyaco

Oncelikle o insanları balkano zincirlemek lazım ah benim elime düşmüyor bunlar bi düşseler cok sevindim yavruların kurtulmasına inş. Guzel bir yuva bulurlar

Gimlihanim

Sizin çabanız çok önemliydi. İyi ki hala böyle iyi insanlar var. Çok teşekkür ederiz bilgilendirmen için 🙏🏻😊 Çocukla ilgili güncellemeleri mutlaka bekliyoruz.

teddybal

Bu saatten sonra eve alsalar ne olur sonuçta görsel var ellerinden alırlar umarım, size de ilgilenenlere de çok teşekkürler, o kabustan sonra çok iyi bir ailesi olur umarım..

bademthecatt

Çok üzülmüştüm bu yavrumu böyle görünce ama şuan sevindim gelişmeleri bekliyoruz o canilerin elinden kurtulup umarım çok güzel bir yuvası olur💖

Sezgek

Çok sevindim yavrucak bu acımasızların elinden kurtulacak

simbakedi

gerçekten çok sevindim, çok teşekkürler size de

Kontesiim

Çok çok sevindim @kedibakişi hesebından son durum olarak haberim olmuştu buradan da yazmak istedim çok mutluyum çabanıza bin teşekkür :))

Sezgek

Konum atın yeminle üşenmeyip kalkıp gidip alıcam kediyi karşıma çıkanın da ağzını yüzünü kıracağım bu nasıl iş ya göz göre göre eziyete izin veriliyor