Aşırı Aktif Kediye Oyuncak Tavsiyesi

martuyl

Kedim tam bi hiperaktif asla durmuyor :) Şöyle tarif edeyim daha bi oyuncakla oynarken bırakıp digerine koşuyor. Ciddi anlamda hayvanda dikkat eksikligi ve hiperaktivite oldugunu duşunuyorum :D Enerjisini atacak kendi başına oynayacagı bi oyuncak tavsiyeniz var mı?

17 CEVAP

D-O

Kediniz kedi otu veya matatabiye tepki veriyorsa o tarz oyuncaklar alabilirsiniz. İlgisini kaybetmesi zor olur. Oyuncaklarini da donusumlu verin, bir kismini arada kaldirin bir sure gecince verin boylece cabuk bikmaz.
Benimki su linkteki oyuncaga bayildi ama stokta yokmus maalesef, belki baska yerlerde bulursunuz
https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/matatabi-cats-matatabili-pelus-kedi-oyuncagi-14cm.html

martuyl

@Gizem8822 ahah bu kadar olur, benimki de illa beraber oynamak istiyor :D Sopaya puskul takiyorum ya da top yuvarlayip yuvarlayip atiyorum, beraber oynadigimizda deliriyor, cilgin atiyor. Birakiyorum kendi oynasin diye poposunu donup gidiyor :D