Sokaktaki Kediler

Nuurr1

Merhabalar..Sokaktaki kedilere hangi mamayı önerirsiniz. Hep reflex almıştım kötü mama olduğunu duydum. Şimdi de aklımda cat chow var. Ama Sağlıklarına zararım olsun istemem😔 mama önerir misiniz

5 CEVAP

Nuurr1

Aahh ahh ölümleri mahvediyor beni. Hele araba çarpması durumu 😭
Teşeekkür ederim bu arada

eneskolon

benim vicdanım el vermiyor bu tarz mamalar vermeye onlarda bir can sonuç olarak ben kasaptan pay alıyorum pay genelde koli olarak satılıyor tüm kasaplarda var baya ucuza denk geliyor salamda katarak haşlıyorum haşlanan kemiklerde azda olsa et oluyor onları yüzüyorum veriyorum suyuyla birlikte et suyundanda takviye almış oluyorlar uyguna geliyor sizde eğer vaktiniz varsa deneyebilirsiniz

Nuurr1

Birtek mahallemdekilere vermiyorum işte. Yanımda tutuyorum mama su. Gördüğüme veriyorum. O yüzden mama almam lazım yaş mama kuru mama vs. Dediğinizi tabi mahallemdekilere yapabilirim az öncede aklımdan geçmişti öyle birşey

eneskolon

doğrudur çok kediye bakıyorsanız yapacak bir şey yok bende çok kediye bakıyordum fakat malesef 6 tanesini çok üzücü bir şekilde kaybettim 4 tane kaldılar günü dediğim şekilde kurtarıyorum mama olarakta bu tarz sokak kedileri için tercih edilen mamaları tam bilmiyorum fakat içeriğine bakıp gerçek et içeren mama seçmeniz iyi olur işlenmiş protein yazanlardan uzak durmanızda fayda var

eneskolon

Rica ederim ne demek umarım faydam dokunmuştur