Kedimin Sağlığı

Merhaba kedim 1 yaşında hiç çiftleşmedi. Ve 2. Kez kızgınlığa girdikten sonra kedimin göğüsleri gözle görülür şekilde şişti. Bi çok veterinere sordum kimisi yalancı gebelik dedi kimisi deri altı yağ dokusu dedi. Kimisi tümör dedi. En son bi sokak hayvanlarına bakan bi veterinerle görüştüm. Barınakta ameliyat olması gerektiğini fakat kesin çözüm olmadığını söyledi. Enfeksiyon olabilir şimdilik antibiyotik kullanmamızı söyledi. 6 gündür kullanıyoruz ama o da söndürmedi o şişliği sadece yumuşattı birazcık. Ne yapmalıyım başına böyle bi olay gelen oldumu? Allah rızası için Lütfen yardım edin bana. ( annem ve ben kanser hastasıyız ve veterinere götürcek param yok.)

30 CEVAP

beyzathemoc1

Taksitle de olsa yaptıramaz mısınız:(( gerçekten ciddi bi duruma benziyor çünkü ben kedimde sorun olduğunda maddi durumum kötü olduğunda elimde ne var ne yok satıyorum kitaptır kıyafettir elektronik alettir sizin de satabileceğiniz bir şey varsa öyle iyi olur

Üçünüze de çok geçmiş olsun inşallah bir an önce sağlığına kavuşur kanserseniz kendinizi yıpratmayın çünkü üzüldüğünüzde yavrunuz iyi olmayacak :(( siz daha kötü olursunuz psikolojiniz çok önemli

En kötü ankaradaki derneklere başvurun

eneskolon

öncelikle geçmiş olsun fakat durum ciddi görünüyor yapacak bir şey yok mecburen bir şekilde iyi bir hekime muayene ettirmeniz lazım aksi takdirde büyük sorunlar çıkabilir ölebilir hayvan acı çekiyordur durumunuzu anlatın illaki yardımcı olacak oaln bir veteriner çıkar

gece18

Fotoğraflarını paylaşarak yardım desteği isteyin lütfen. Gereken yardımlar gelecektir sosyal medyanın gücüne daima inanmışımdır. Burdadan da paylaşın adreslerinizi. Durumu hiç iç açıcı değil kahroldum.

Ay inşallah kızgınlıktan dolayıdır. Lütfen dua edin meleğimee 😭

izmirle

Uygun bir tedavi masrafı çıkarsa ben karşılamaya hazırım

Malesef öyle bi veteriner yok. Ankarada oturuyorum 500 tane veterinere yazdım fakat hiçbiri yardımcı olmak istemedi. Fakülteye veya kliniğe götürmemi söylediler. Zaten benim param olsa kimseye sormadan götürürüm. Ama yok Allah kahretsin.😭

Bende kahroluyorum ya hergün ağlıyorum. Hep kendimi suçluyorum bakamadım beceremedim diye.

BiciriginAnnesi

Ah yavrum nasıl da kötü olmuş çok geçmiş olsun

Acil olarak tam donanımlı bir fakülteye götürün barınak yapamaz bunu hayvanı öldürüp koyarlar

Ankara'da ki fakülteye götürün böyle durumları ücretsiz bir şekilde yapıyorlar direk götürün durum böyle diye durumum yok diye söyleyin yardımcı olurlar mutlaka

Onlarda barınağa yönlendiricekler.

Ne yapıcağımı şaşırdım yemin ederim 😭

eneskolon

barınağa yönlendirmezler fakültede direk yardımcı olurlar

eneskolon

birde şey sorayım kaç kere kızgınlığa girdi veya kızgınlıktan dolayı hiç evden kaçtımı

Yarın bi götürcem pek sanmıyorum ama umarım dediğiniz gibi yardımcı olurlar 😭

2 kez girdi ve hiç evden kaçmadı