Gebze-Tuzla-Pendik Tarafinda Kisirlastirma İcin Veteriner

Canandisli

Ortanca kedim kisirlastirilicak haftaya fakat yeni tasindigimiz yerdeki veterinere guvenmiyorum ben daha once bu uc ilcede kisirlastirma yaptirip memnun kalan var mi? Varsa hangi veterinerde yaptirdiginizi paylasin lutfen arabayla da olsa goturucem baska yere emin olmak istiyorum kisirlastirma sonrasi minigimin basina bir sey gelmeyecegini

5 CEVAP

Canandisli

Daha once aradim iki klinigi de yazilanlar pek olumlu degil internette ben yine de gidip bakicam ama tesekkurler

iselas

Darıca Bayramoğlu nda Animalplanet Veteriner Kliğininde kendi kedilerimiz ve bir arkadaşımın oturduğu yerlerdeki 6 sokak kedisinin kısırlaştırılmasında hiç bir sorun yaşamadık.Çok lüks bir yer değil ama hekimleri tecrübeli ve iyi. Gebze ye yakın bir bakın isterseniz.

efruzg

Hiçbirinden memnun değilim dediğiniz gibi iki yer ile ilgili internette yazılanlar pek iyi değildi . Şuan ihtiyaçlarımız icin animal planet e gidiyoruz çok ilgili olmasalarda mecburiyetten oradan karşılıyorum ihtiyaçlarını ve aşılarını . Kısırlastırma icin birşey diyemicem . Bu bölgede pek güvenilir tavsiye edilecek vet yok malesef

Canandisli

???

miawallace

gebzede karadeniz veteriner kliniği en bilindik ve güveniliridir. Atlas vet için de aynı şeyleri söylüyorlar. Yakında ben de kızımı kısırlaştıracağım muhtemelen ikisinden birinde yaptırırım. Yıllar önce köpeğim varken de devamlı gittiğimiz veteriner karadeniz'di o yüzden oraya gözüm kapalı güveniyorum.