Kedim Yürüyemiyor

BilalY

Merhaba, 3 ay önce sokakta bulduğum bir kediyi sahiplendim kedi arka ayaklarını kullanamıyor poposu yürürken bir sağa bir sola düşüyor git gide kötüleşti şimdi hiç ayağa kalkmıyor götürdüğüm veterinerler de test yaptılar ama hiç biri sorunu bulamadı başka başka testler istiyorlar ve testler çok pahalı ne yapmalıyım artık bilmiyorum :(

2 CEVAP

gece18

Yürüyememe dısında ekstra belirtiler var mı varsa neler? İştahsızlık ve vucudunda farklı belirtiler vs var mı?

Yusuf1672

Muhtemelen bir kas sorunu .